Siekiame nuotraukomis atskleisti kokybę, perduoti žinią ir pritraukti dėmesį iš pat pirmo žvilgsnio.

- FOTOFORMA -
Interjero, nekilnojamo turto, produktų, gaminių, daiktų fotografavimas

Apie mus

Fotografuojame nekilnojamąjį turtą, architektūrą, interjerus, eksterjerus, baldus, įvairius pramoninius gaminius ir kitus objektus. Fotografuodami išlaikome kuo tikslesnes objektų formas, tiesias, o ne iškraipytas linijas, pateikiame aiškų ir švarų vaizdą, o taip pat stengiamės sukurti kūrybišką kompoziciją įdomesniu kampu, kad perteiktume vaizdą originaliau ir patraukliau.

Gaminių fotosesijos atliekamos profesionalioje ir saugioje fotostudijoje Vilniaus centre arba įrengus mobilią studiją Jūsų patalpose. Mūsų klientams teikiame ir reklaminės medžiagos maketavimo spaudai bei elektroninei leidybai paslaugas, o taip pat - kuriame internetinius produktų katalogus.

Mylime savo darbą, keliame sau aukštus reikalavimus ir stengiamės, kad visi mūsų klientai liktų patenkinti ne tik galutiniais darbo rezultatais, bet ir bendradarbiavimo procesu.

Šiame tinklalapyje patalpinome nemažai mūsų darbų pavyzdžių, kurie leis geriau suprasti, kokių rezultatų galite tikėtis iš mūsų. Žinoma, kiekvienas naujas užsakymas mums yra ir naujas iššūkis bei galimybė sukurti naujų, originalių sprendimų. Mūsų fotografijos buvo naudojamos reklamose, publikuotose dienraščiuose Verslo žinios, Lietuvos rytas, verslo žurnaluose Verslo klasė, IQ, Baltic Outlook, interneto portaluose Delfi ir Lrytas, greitkelių reklaminiuose stenduose bei kituose reklamos šaltiniuose.

Tikimės, kad mūsų darbai ir paslaugos Jus sudomins!

Mūsų darbų pavyzdžių galerija | Kontaktai

Mūsų darbų švieslentė


Susidomėjote mūsų paslaugomis?

Paskambinkite mums tel. +370-699-54770 arba parašykite.

Jūsų žinutė mums